Wróć

Be Ready! – Kaszuby 2020!


wiele12-1

 

Kolejną propozycją wypoczynku na lato 2020 jest wyjazd w kierunku Kaszub. Konkretnie miejscowość Wiele. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym Beaver. Zapraszamy na kolonie wszystkie dzieci w przedziale wiekowym 6–8 lat, 9-12 lat oraz 13-15 lat! Podział na grupy Płotki, Okonie, Sumy.

III Turnus: 27.07 – 06.08.2020 r.

 

NASZ PROGRAM PODZIELONY NA BLOKI POSIADA W SWOJEJ OFERCIE:

icon_paintball

Paintball Laser Tag – szkolenie laser tag, zajęcia strzeleckie, zmagania grupowe, scenariusze gier (2 flagi, 1 flaga, zdobycie flagi, zasadzka, team deadmatch, rozbrojenie bomby, zombie game, ochrona VIPa), nocne strzelania. Podział na grupy zaawansowania. Mianowanie żołnierzy względem specjalności: medyk, snajper, gunner, żołnierz szturmowy. Przewidziane efekty specjalne. Uwaga! Zajęcia z Laser Tag będą odbywały się praktycznie codziennie w cenie kolonii!

icon_quad

Jazdy na Quadach z instruktorem – prawdziwym hitem będzie nauka jazdy na Quadach z instruktorem jazdy po torze. Quady są przystosowane do dzieci, mają blokadę prędkości i prowadzona jest stała kontrola bezpieczeństwa.

icon_rope

Park linowy – poszczególne elementy parku są założone na różnych wysokościach nad ziemią, dzięki czemu, w połączeniu z asekuracją, stanowią świetną i bezpieczną zabawę zarówno dla najmłodszych, jak i najstarszych campowiczów.

icon_wall

Ścianka wspinaczkowa – prowadzona przez instruktorów, z asekuracją linową. Dzieci dowiedzą się o podstawach i technikach wspinaczki, a także spróbują wypracować jak najlepszy czas

icon_banana

Banan – atrakcja wodna, w której motorówka ciągnie za sobą kilkuosobowego banana. Postaraj się nie wpaść do wody! Atrakcja również pod okiem instruktora sportów wodnych i motorowych.

icon_kayak

Chillout na rowerkach wodnych lub kajakach – opalamy się i podziwiamy naturę pływając po jeziorku Wielewskim.

icon_soldier

Tor komandosa – poczuj się jak prawdziwy żołnierz i pokonaj tor przeszkód w jak najkrótszym czasie. Bieg pokroju Runmageddon!

 

 • Blok sportowy – treningi piłkarskie, fit park, mini golf, pływanie, zajęcia taneczne, siatkówka, baloniada, gra w 50-tkę, spartakiada, szachy ogrodowe, tenis stołowy i inne.
 • Blok szachowy – zajęcia dla chętnych, podział na grupy podstawowe (od zera) i zaawansowane, teoria i praktyka, zadania i ćwiczenia dostosowane do poziomu gry, rozgrywanie partii na szachownicy ogrodowej, turniej o mistrzostwo kolonii Chess For Kids (na kategorię szachową).
 • Blok grupowy – dyskoteki, karaoke, chrzest młodego kolonisty, talent show, kalambury, konkursy plastyczne.

 

DODATKOWO PROWADZIMY:

icon_horse

Szkolenie jazdy konnej (opcja dodatkowo płatna) – stadnina z wieloletnim stażem, genialni instruktorzy, piękne tereny do jazdy. Dzieci kłusują po lasach i polanach. Świetna sprawa dla osób szukających czegoś więcej. Możliwości nieograniczone, przyznam że to atrakcja, z której żal byłoby nie wykorzystać. Zajęcia świetnie przygotowane pod dzieci. Mamy możliwości dbania o konia, czesania go, karmienia itp. Każdemu z kursantów przydzielany jest jego własny koń.

Dla osób z ubiegłego roku zostanie stworzona specjalna grupa zaawansowana rozwijająca umiejętności jazdy konnej, te osoby od samego początku uczą się w terenie.

 

ZAPEWNIAMY

 • pobyt w OW Beaver nad jeziorem pośród lasów, z dala od miejskiego zgiełku,
 • zakwaterowanie w pokojach 4-5-osobowych z WC i łazienką,
 • 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja),
 • realizację zajęć programowych oraz atrakcji zawartych w programie obozu (konie są dodatkowo płatne)
 • bogaty program kolonii,
 • liczne atrakcje i konkursy z nagrodami,
 • możliwość nauki jazdy konnej,
 • wykwalifikowaną kadrę,
 • stałą opiekę wychowawców kolonijnych,
 • opiekę pielęgniarki,
 • opiekę ratownika WOPR nad jeziorem,
 • transport autokarem w obie strony,
 • ubezpieczenie NNW,
 • wypoczynek dzieci pod kuratelą Kuratorium Oświaty.

Doświadczeni wychowawcy, którzy swoim podejściem do dzieci „zarażają” pasją, przy czym dbają o bezpieczeństwo, miłą atmosferę oraz komfort uczestnika obozu. Kadra liczy więcej osób niż na standardowych obozach poświęcając dziecku jak najwięcej uwagi.

Dbamy również o spokój i zdrowie rodziców publikując fotorelację z każdego dnia naszej kolonii, tak by dorośli wiedzieli co pociecha robiła danego dnia i jak się bawi. Na dodatek dostają Państwo wiadomości sms, z ogólnymi informacjami i planowanymi atrakcjami. Po za tym rodzice mają stały kontakt telefoniczny z organizatorem. 

 


 

Rok w rok jadą z nami doświadczeni wychowawcy, którzy swoim podejściem do dzieci „zarażają” pasją, przy czym dbają o bezpieczeństwo, miłą atmosferę oraz komfort uczestnika kolonii. Kadra liczy więcej osób niż na standardowych obozach poświęcając dziecku jak najwięcej uwagi.

Dbamy również o spokój i zdrowie rodziców publikując fotorelację z każdego dnia naszej kolonii, tak by dorośli wiedzieli co pociecha robiła danego dnia i jak się bawi. Na dodatek dostają Państwo wiadomości sms, z ogólnymi informacjami i planowanymi atrakcjami. Po za tym rodzice mają stały kontakt telefoniczny z organizatorem.

 

III turnus 27.07–06.08.2020 (11 dni) – koszt 2090 zł
CENA FIRST MINUTE 1990 zł DO 16.02.2020!

Zgłoszenia można dokonać:

 

Jak zgłosić dziecko na nasze kolonie?

To bardzo proste, ponieważ wystarczy w mailu podać imię i nazwisko dziecka, klasę i szkołę do której uczęszcza, a także dane kontaktowe rodzica (imię, nazwisko, numer telefonu, mail). Po wstępnym zgłoszeniu przesyłam komplet dokumentów czyli umowę, kartę kolonijną i warunki uczestnictwa dziecka w kolonii. Wydrukowane i podpisane dokumenty można przesłać na wskazany adres, przesłać skan lub doręczyć osobiście.

III turnus 27.07.–06.08.2020 (11 dni)
Cena kolonii: 2090 zł

Po zgłoszeniu dziecka na kolonie należy wpłacić zaliczę w wysokości 600 zł w terminie 3 dni roboczych na konto:

Santander Bank: 42 1910 1048 2944 3607 9755 0001
Chess For Kids Kamil Joński

W tytule przelewu: zaliczka kolonie 2020, imię i nazwisko dziecka, klasa i szkoła.

 

Szukasz kolonii nad morzem?
Tam też jedziemy!

btn_zobacz