Cześć! Urodziłem się w 2003 roku i szachy towarzyszą mi od przedszkola, czyli odkąd tylko pamiętam. 

 

Jako junior byłem bardzo aktywnym graczem, co pozwoliło mi na zebranie bogatego doświadczenia i osiągnięcie wielu sukcesów na arenie zarówno ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej.

Do moich najbardziej znaczących osiągnięć należą m.in:

- zgromadzenie 14 medali na szczeblu Mistrzostw Polski Juniorów, w tym 5 złotych

- złoty medal Indywidualnych Akademickich Mistrzostw Polski (2023)

- zwycięstwo w turnieju International Larnaca Open rozgrywanym na Cyprze (2021)

- wielokrotny udział w Mistrzostwach Świata i Europy Juniorów, najlepszy wynik notując zajmując 7 miejsce w kategorii U14

 

Podczas swej długoletniej kariery zawodniczej miałem przyjemność i przywilej współpracować z utytułowanymi i renomowanymi trenerami, arcymistrzami oraz mistrzami międzynarodowymi. Pozwoliło mi to na ulepszenie swojego warsztatu oraz wypracowanie własnych metod treningowych, których używam podczas szkolenia. Trenowałem z zawodnikami z ponad 7 krajów na każdym poziomie, od całkowicie początkujących po graczy posiadających tytuły międzynarodowe i zdobywających medale Mistrzostw Polski.

 

Do dziś jestem aktywnym zawodnikiem, dla którego pasją jest udział w turniejach rangi międzynarodowej. Do ekipy Chess For Kids dołączyłem ponieważ jest to rzetelna firma, która dba o komfort i jak najlepsze warunki swoich instruktorów. Dzięki Naszej współpracy zyskałem doświadczenie w pracy z dziećmi. Razem kontynuujemy misję promowania tego pięknego sportu wśród najmłodszych, żeby mogli odkryć swoje pasje i rozwijać się na ścieżce ku dorosłemu życiu.